Transport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowe połączenie Kolei Śląskich na linii S62

Od 4 września 2022 r. Koleje Śląskie uruchomiły nowe połączenie na linii S62 (Cieszyn – Skoczów)

Nowe połączenie Kolei Śląskich na linii S62
Nowe połączenie uruchomiono 4 września. fot. Koleje Śląskie
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Nowe połączenie Kolei Śląskich na linii S62

Dzięki tej zmianie w rozkładzie jazdy podróż na trasie Katowice – Skoczów – Cieszyn potrwa tylko ok. 90 minut łącznie z bardzo dogodnym, kilkuminutowym skomunikowaniem w Skoczowie. Zmiana istotnie rozszerzy regionalną ofertę przewozową KŚ zgodnie z oczekiwaniami podróżnych dot. szybkiego dojazdu do Katowic, a także poprawi lokalny transport.

- Nowe połączenie zapewni komfortowy dojazd do Cieszyna do pracy i szkoły. Uruchomione zostaną również trzy nowe przystanki na sieci Kolei Śląskich: Cieszyn Uniwersytet, Bażanowice, Goleszów Górny - informuje Patrycja Tomaszczyk, rzecznik prasowy Kolei Śląskich. 

- Zapraszamy do korzystania z nowej oferty śląskiego przewoźnika! Szczegóły w naszym rozkładzie jazdy: https://www.kolejeslaskie.com/liniowy-rozklad-jazdy-linie/?ksl_route=s62 - dodaje Patrycja Tomaszczyk. 

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~tłoczek (188.137. * .64) 07.09.2022 19:10
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

4 km Chałupki-Bohumin przy czym KŚ płacą za dostęp do Infry tylko po polskiej stronie czyli 1 km - stanowi niesamowity problem do przezwyciężenia dla naszej spółeczki... A przywrócenie linii do Cieszyna to zasługa: Mercika, Saługi i Dingesa bo to oni chodzili za środkami POIŚ. Obecny marszałek i obecny prezes KŚ przyczynili się tylko do stagnacji i podwyżek cen za przejazdy. Z tego ich zapamiętamy.

cocolino 07.09.2022 14:23
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Zapomnieliście redaktorze, że Koleje Śląskie wznowią połączenie stykowe Chałupki-Bogumin na linii S71. Pociąg szczególnie będzie oblegany w czasie imprezy lotniczej w Ostrawie Natodays 17-18 września.
Czas podróży pociągu Kolei Śląskich "Szłabcug" Chałupki-Bogumin około godziny na dystansie około 5km!