Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zaginął w drodze do rodziny. Gdzie jest Roman Drobnyi? [ZDJĘCIE]

Policjanci z Żor apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. O zaginięciu Romana Drobnyi policję zawiadomiła rodzina. Mężczyzna od chwili wyjazdu z Katowic do Torunia nie nawiązał kontaktu.

Zaginął w drodze do rodziny. Gdzie jest Roman Drobnyi? [ZDJĘCIE]
fot. KMP Żory
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Roman Drobnyi, obywatel Ukrainy 3 września tego roku wyjechał z Katowic do Torunia do najbliższej rodziny, gdzie nie dotarł, a wszystkie jego rzeczy pozostały w autobusie.

Prowadzone dotąd poszukiwania nie przyniosły rezultatu, żorscy policjanci apelują o kontakt do wszystkich osób, które znają aktualne miejsce pobytu Romana Drobnyi.

Rysopis:

  • wiek z wyglądu 43 lata
  • wzrost 185 cm
  • szczupła budowa ciała
  • niebieskie oczy
  • włosy - brak

Zaginiony w momencie wyjazdu ubrany był w spodnie dresowe koloru szarego, koszulkę z krótkim rękawkiem koloru niebieskiego i buty typu trampki.

Wszelkie informacje przyjmowane są pod numerami telefonów: 47 85 533 37, 47 85 532 00, 47 85 532 81, 47 85 532 82, 112 lub pod adresem e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl.

Zaginiony Roman Drobnyi / fot. KMP Żory

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].