Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Leśnicy apelują do grzybiarzy, by przestrzegać ważnej zasady [ZDJĘCIA]

Nie brakuje smakoszy leśnych przysmaków. Co rusz, ktoś chwali się okazami grzybów znalezionych w okolicznych lasach. Jednak grzybiarze, rozpędzeni w drodze po najbardziej dorodne sztuki, zapominają o jednej ważnej zasadzie.

Leśnicy apelują do grzybiarzy, by przestrzegać ważnej zasady [ZDJĘCIA]
Parkowanie w ten sposób zagraża bezpieczeństwu / fot. facebook.com/rudyraciborskie
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Leśnicy, którzy promują dary lasu, zapraszają mieszkańców, jednocześnie jednak do tych, którzy na miejsce przybywają samochodami, zwracają się z bardzo ważną prośbą.

Pamiętajcie, żeby parkować swoje samochody przed znakiem zakazu, ale także w takiej odległości, by zostawić przejazd dla dużego samochodu straży pożarnej. Na poniższych zdjęciach widać, że w razie pożaru bądź jakiegoś zdarzenia w lesie dojazd służb byłby niemożliwy

- czytamy na facebookowym profilu Nadleśnictwa Rudy Raciborskie.

Samochody pozostawione przez kierowców, którzy wybrali się na grzyby / fot. facebook.com/rudyraciborskie

Leśnicy przypominają o zasadach bezpieczeństwa / fot. facebook.com/rudyraciborskie

Leśnicy dodają również, że grzybów w lasach przybywa. A obecnie prym wiodą prawdziwki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].