Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kubuś Puchatek zaprasza dzieci na urodziny. Impreza odbędzie się w bibliotece [ZAPOWIEDŹ]

Już 14 października Miś o Bardzo Małym Rozumku, czyli Kubuś Puchatek, uwielbiany przez wszystkie dzieci będzie obchodził kolejne urodziny! Solenizant razem z przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu serdecznie zapraszają na urodzinową zabawę do EUREKI przy ulicy Kasprowicza 12.

Kubuś Puchatek zaprasza dzieci na urodziny. Impreza odbędzie się w bibliotece [ZAPOWIEDŹ]
Już 14 października Miś o Bardzo Małym Rozumku, czyli Kubuś Puchatek, uwielbiany przez wszystkie dzieci będzie obchodził kolejne urodziny. Fot. arch. MiPBP w Raciborzu
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

W planach mnóstwo zabaw, atrakcji i radości! Mile widziane bajkowe przebrania dla uczestników urodzinek.

Bezpłatne zaproszenia można odebrać w EURECE-Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kasprowicza 12 oraz w dowolnej Filii (liczba miejsc ograniczona!).

Przyjęcie urodzinowe odbędzie się w piątek 14 października o godz. 16.00 w EURECE.

Informacje o wszystkich wydarzeniach raciborskiej biblioteki znaleźć można na stronie www.biblrac.pl oraz Facebooku https://www.facebook.com/biblrac 

źródło: MiPBP w Raciborzu

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].