Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zlot Food Trucków i pyszna szamka już w najbliższy weekend na Zamku Piastowskim. Mamy dla Was vouchery! [ROZSTRZYGNIĘCIE]

FT Event, Powiat Raciborski i Zamek Piastowski w Raciborzu serdecznie zapraszają mieszkańców i gości już w najbliższy weekend 24 i 25 września na zamkowy dziedziniec na Zlot Food Trucków.

Zlot Food Trucków i pyszna szamka już w najbliższy weekend na Zamku Piastowskim. Mamy dla Was vouchery! [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Jak zawsze będzie przepysznie! Karmimy w sobotę i niedzielę od 12:00 do 20:00.

Nie zabraknie:

- street food'owych klasyków;

- smaków meksyku i dalekiej Azji;

- słodkości;

- vege szamki;

- piwka rzemieślniczego;

- innych rarytasów.

W programie również:

- strefa dla dzieci;

- muzyka w tle;

- konkursy;

- inne atrakcje.

UWAGA KONKURS

Do wygrania voucher na wybrane danie z food trucka. Mamy do rozdania osiem zaproszeń. Otrzymają je osoby, które w piątek  23 września 2022 r. o godz. 14.00* jako pierwsze prześlą na adres konkurs@nowiny.pl prawidłową odpowiedź na pytanie:

Czy na zamkowym dziedzińcu (Zamek Piastowski w Raciborzu) znajduje się studnia?

Voucher obejmuje wybrane danie z food trucka - do wykorzystania podczas zlotu w dniach 24-25 września. Zaproszenia będą do odbioru w namiocie organizatora 24 lub 25 września po godzinie 15.00. Nie ma możliwości zamiany vouchera na gotówkę.

*odpowiedzi przesłane wcześniej nie będą brane pod uwagę.

Pamiętaj! W treści maila podaj IMIĘ i NAZWISKO

Biorąc udział w konkursie, w razie wygranej wyrażasz zgodę na umieszczenie imienia i nazwiska na liście laureatów na portalu nowiny.pl


ROZSTRZYGNIĘCIE

Zaproszenia otrzymują:

Patrycja Jęczmionka

Dariusz Kropatwa

Iwona Gomola

Agata Gomola

Maciej Majewski

Emilia Gomola

Daniel Strzelecki

Krzysztof Wójcik

Nazwiska zostały przekazane organizatorowi. Zaproszenia (po wylegitymowaniu) będą do odbioru w namiocie organizatora 24 lub 25 września po godzinie 15.00.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].