Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

15 małżeństw z gminy Krzyżanowice odebrało wyjątkowe medale [ZDJĘCIA]

Słowa dotrzymali i za to zostali nagrodzeni medalem prezydenta RP. 50 lat temu 15 par złożyło przysięgę małżeńską, w której wytrwali do dzisiaj.

15 małżeństw z gminy Krzyżanowice odebrało wyjątkowe medale [ZDJĘCIA]
Jubilaci zapozowali do pamiątkowego zdjęcia, do którego ustawili się także: wójt G. Utracki, sekretarz M. Krzemien oraz kierownik USC D. Dwulecki (fot. UG Krzyżanowice)
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Uroczystości w krzyżanowickim urzędzie zorganizowano we wtorek 20 września. Wójt Grzegorz Utracki i zastępca kierownika USC Dorota Dwulecki życzyli jubilatom jeszcze wielu wspólnie przeżytych lat, zdrowia i pogody ducha. Gratulowali również małżeństwom tak długiego i zgodnego pożycia.

Medale obok wójta i kierownik USC wręczała również sekretarz Małgorzata Krzemien. Małżeństwa otrzymały także: dyplomy, kwiaty i upominki.

Jubilaci obecni na uroczystości: Krystyna i Joachim Blokeszowie z Zabełkowa, Elżbieta i Stefan Chrobokowie z Chałupek, Stefania i Arnold Czerni z Nowej Wioski, Felicja i Józef Gołombkowie z Krzyżanowic, Anna i Rudolf Gonsiorowie z Rudyszwałdu, Teresa i Antoni Hruszkowie z Krzyżanowic, Ewa i Józef Jarominowie z Chałupek, Agnieszka i Franciszek Krupowie z Krzyżanowic, Jadwiga i Jerzy Paskudowie z Rudyszwałdu, Urszula i Alojzy Pawełkowie z Krzyżanowic, Anna i Ginter Sztukowie z Bieńkowic, Cecylia i Józef Urbasowie z Bolesławia, Maria i Henryk Wieczorkowie z Chałupek, Anna i Jan Wilczokowie z Tworkowa, Irena i Jan Zającowie z Krzyżanowic.

źródło: UG Krzyżanowice, oprac. (mad)

Ludzie

Grzegorz Utracki

Wójt gminy Krzyżanowice.

Małgorzata Krzemien

Sekretarz Gminy Krzyżanowice

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].