Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Co dalej z prezesem SM Orłowiec? - pytają Nowiny Wodzisławskie

W najnowszym numerze Nowin Wodzisławskich opisujemy ostatnie zdarzenie w Rydułtowach, w którym jak się okazało, udział brał sam prezes SM Orłowiec. Był narkotest, przeszukanie mieszkania, pobranie krwi i dwa woreczki z nieznaną substancją. Nie było jak dotąd zdecydowanej reakcji rady nadzorczej spółdzielni.

Co dalej z prezesem SM Orłowiec? - pytają Nowiny Wodzisławskie
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Ponadto w tym numerze piszemy o odkryciach związanych z trefnym peletem w Lubomi, bo wyniki testów jednoznacznie wskazały na węgiel aktywny. Teraz pojawił się problem z utylizacją materiału.

W Nowinach przeczytacie również o problemach mieszkańców ulicy Młodzieżowej w Kokoszycach, gdzie trwa remont. Zrodziło to sporo problemów, które odczuwają mieszkańcy i przedsiębiorcy.

Mamy też liczne zdjęcia jubilatów z gminy Godów, którzy ostatnio świętowali swoje rocznice małżeństwa.

Ponadto relacjonujemy ostatnie ciekawe wydarzenia w Wodzisławiu i powiecie. Przeczytacie m.in. o Dożynkach Gminy Lubomia, Festiwalu DzieJesie(ń), III Wilchwiańskiej Biesiadzie, Koncercie "Witaj Polsko!" w DPS w Gorzycach i Senioriadzie w Rydułtowach.

Zapraszamy do lektury!

Kup dostęp do e-wydania aktualnego numeru Nowin Wodzisławskich

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~22K (37.225. * .194) 21.09.2022 16:26

W dniu 22.09.2022 zbiera się rada nadzorcza SM Orłowiec jak można się domyślić chodzi o odwołanie Prezesa Mariusza G.
Zachęcam wszystkich mieszkańców do przyłączenia się do protestu przeciwko aktualnym władzą spółdzielni .