Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zbadaj skórę jesienią! Materiał informacyjny Ministerstwa Zdrowia

Niby wiemy, że należy chronić skórę przed promieniowaniem UV. Smarować się kremami z filtrem, unikać największego słońca, zakrywać ciało. Ale czy pamiętamy o oglądaniu naszego ciała i wykonywaniu badań u dermatologa? Co roku, raka skóry, potocznie nazywanego czerniakiem, wykrywa się u ponad 4 tysięcy Polaków. Niestety, często zbyt późno, gdy nowotwór zdążył już zająć inne organy. Jak nie przeoczyć pierwszych zmian? Co powinno nas zaniepokoić? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego kolejnego artykułu. Zapraszamy do lektury.

Zbadaj skórę jesienią! Materiał informacyjny Ministerstwa Zdrowia
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Poniżej przeczytasz trzeci z dwunastu kolejnych artykułów, które będziemy przez najbliższe 12 tygodni co tydzień publikować na portalu Nowiny.pl. Wystarczy kliknąć link i ściągnąć artykuł.

Zbadaj skórę jesienią_odc. 3.pdf

Panowie z prostatą nie ma żartów_odc.2.pdf

Jak uniknąć nowotworu_odc.1.pdf

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.planujedlugiezycie.pl 

 #PlanujęDługieŻycie #NSO #EuropejskiKodeksWalkizRakiem


Kampania społeczna „Planuję długie życie” realizowana w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej na lata 2020-2030, finansowana ze środków Ministra Zdrowia.

Materiał zewnętrzny